SI FOX jedálenská stolička moderná čalúnená Velvet
SI FOX jedálenská stolička moderná čalúnená Velvet

SI FOX jedálenská stolička moderná čalúnená Velvet

SKLADOM sivá

Moderná jedálenská stolička FOX VELVET.

Farebné prevedenie: kov čierny / látka Velvet čierna 117, granátová 91, sivá 93, zelená 89.

Rozmery: v86/š44/h39cm

Výška sedu: 46cm

Výber farby
  • čierna
  • zelená
  • sivá
  • granátová modrá
38,00 €
S DPH

 

FOX jedálenská stolička moderná čalúnená Velvet

Objavte perfektnú harmóniu štýlu, komfortu a elegancie s modernou jedálenskou stoličkou FOX VELVET. Tento luxusný kúsok je navrhnutý tak, aby transformoval váš jedálenský priestor na miesto, kde sa spája pohodlie so sofistikovaným dizajnom.

Prečo si vybrať FOX jedálenskú stoličku?

1. Luxusné čalúnenie Velvet: Naše stoličky sú pokryté prémiovým materiálom Velvet, ktorý je synonymom pre jemnosť a eleganciu. Velvet tkanina je nielen príjemná na dotyk, ale aj mimoriadne odolná voči opotrebeniu, čo zaručuje dlhú životnosť a stále krásny vzhľad.

2. Široká paleta farieb: Nech už preferujete klasickú eleganciu alebo moderný šmrnc, máme pre vás ideálnu farbu. Vyberte si z čiernej, granátovej, sivej alebo zelenej varianty a prispôsobte si stoličku podľa vášho interiéru.

3. Robustná konštrukcia: Stolička FOX je vyrobená s dôrazom na kvalitu a trvácnosť. Kovový čierny rám poskytuje nielen stabilitu, ale aj moderný vzhľad, ktorý dopĺňa dizajn Velvet látky.

4. Ergonomický dizajn: S rozmermi v86/š44/h39cm a výškou sedu 46cm, bola stolička navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort. Ideálna výška sedu zabezpečuje pohodlné sedenie pri stole, či už pri rodinnej večeri alebo pri dlhých rozhovoroch s priateľmi.

5. Jednoduchá údržba: Velvet tkanina sa ľahko čistí a udržiava. Stačí jemne pretrieť mäkkou handričkou a vaša stolička bude vyzerať ako nová.

Ako stoličku FOX najlepšie využiť?

  • Jedálenský priestor: Či už ide o formálne večere alebo každodenné rodinné jedlá, stolička FOX dodá vášmu jedálenskému priestoru moderný a útulný vzhľad.
  • Pracovný kútik: Vytvorte si štýlový a pohodlný pracovný priestor. Stolička FOX je ideálna aj ako kancelárska stolička, ktorá bude skvelým doplnkom vášho domáceho pracovného kúta.
  • Obývacia izba: Potrebujete viac miest na sedenie pre vašich hostí? Stolička FOX je perfektným riešením, ktoré pridá eleganciu a funkčnosť vašej obývačke.

Odpovede na najčastejšie otázky a námietky

Je stolička vhodná pre každodenné používanie? Áno, FOX jedálenská stolička je navrhnutá tak, aby vydržala každodenné používanie. Robustná kovová konštrukcia a odolná Velvet látka zaručujú dlhú životnosť.

Ako sa stolička čistí? Velvet tkanina je veľmi ľahká na údržbu. Na odstránenie menších nečistôt stačí jemne pretrieť navlhčenou handričkou.

Je montáž stoličky zložitá? Montáž stoličky FOX je veľmi jednoduchá a intuitívna. V balení nájdete všetky potrebné nástroje a podrobný návod, ktorý vás krok za krokom prevedie celým procesom.

Poskytujete záruku na tento produkt? Áno, na všetky naše produkty vrátane FOX jedálenskej stoličky poskytujeme zákonom stanovenú záruku, ktorá pokrýva všetky výrobné vady.

Záver

Moderná jedálenská stolička FOX Velvet nie je len kusom nábytku – je to investícia do pohodlia a štýlu vášho domova. Nech už hľadáte eleganciu, komfort alebo funkčnosť, táto stolička vám to všetko poskytne. Pridajte do svojho interiéru kúsok luxusu a pohodlia, ktorý si zaslúžite.

Nečakajte a objednajte si svoju FOX jedálenskú stoličku ešte dnes a zmeňte svoj jedálenský priestor na miesto, kde budete radi tráviť čas.

Výška
86 cm
Šírka
44 cm
Hlbka
39 cm
SIGNAL
0 položky
Nové

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

AKO NAKUPOVAŤ NA SPLÁTKY ONLINE CEZ QUATRO

1.       Vyberte si požadovaný tovar v e-shope v minimálnej hodnote 100 € a v nákupnom košíku si zvoľte spôsob platby cez Quatro.

2.       Po záväznom odoslaní objednávky v e-shope budete presmerovaný do online žiadosti nákupu na splátky cez Quatro, ktorá obsahuje 6 jednoduchých krokov:


Podmienky splácania
Identifikácia klienta
Osobné údaje
Údaje o príjme
Dokumenty a súhlasy
Súhrn


3.       Ak ste klientom VÚB banky alebo ste v minulosti nakupovali cez Quatro, môžete sa identifikovať prihlásením do služby Nonstop Banking. Ak ste novým klientom, identifikujete sa zrealizovaním 0,01 € platby z účtu vedeného na vaše meno a priložením 2 dokladov totožnosti.

4.       Online žiadosť potvrdíte SMS kódom a záväzne odošlete na posúdenie.

5.       E-mailom vás budeme informovať o výsledku posúdenia online žiadosti. Ak to bude potrebné, vyzveme vás na doplnenie ďalších údajov alebo dokladov.

6.       Ihneď po schválení online žiadosti môžete SMS kódom podpísať zmluvu o nákupe tovaru na splátky.

-----

Nákup na splátky cez Quatro

 

Prečo nakupovať na splátky

Rýchly, jednoduchý a šikovný spôsob nákupu na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších a pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení na Vami zvolenú adresu, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet.

S Quatro si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Ako sa šikovne nakupuje online

1.       Vyberte si tovar v našom e-shope a v spôsobe platby si zvoľte nákup na splátky cez Quatro. Cez Quatro kalkulačku máte možnosť prepočítať si vaše splátky a zvoliť si svoju kombináciu splácania. Po potvrdení budete presmerovaní na formulár žiadosti Quatro.

2.       Vyplňte žiadosť o nákup na splátky, priložte požadované doklady a podpíšte žiadosť elektronicky na základe zaslaného kódu. Týmto Vaša žiadosť bude odoslaná na posúdenie k nám.

3.       Po schválení žiadosti podpíšete zmluvu o viazanom spotrebiteľskom úvere v online prostredí. V prípade, ak nemáte zriadenú službu Nonstop banking od VÚB banky bude Vám zriadená v procese spracovania žiadosti. Následne si v Nonstop bankingu nájdete aj podpísanú zmluvnú dokumentáciu k spotrebiteľskému úveru.

4.       Vybratý tovar vám bude doručený podľa doby dodania na adresu uvedenú v objednávke.

 

Ponuka splátkových produktov

Pevná splátka

Tu si môžete zvoliť výšku splátky aká Vám najviac vyhovuje a v závislosti od zvolenej výšky splátky Vám dopočítame dobu splácania.  Výšku splátky si môžete zvoliť už od 10 € až do 130€ mesačne a presne rovnakú, okrúhlu sumu, budete platiť každý mesiac. Doba splácania je od 13 – 60 mesiacov, výška úveru je od 115€ - 4956€ (suma maximálnej výšky úveru je iba orientačná a mení sa každé 3 mesiace) a výška akontácie od 0-50% z ceny tovaru.

Šikovná splátka

Tu si môžete zvoliť dobu splácania aká Vám najviac vyhovuje a v závislosti od zvolenej doby Vám dopočítame výšku splátky. Dobu splácania si môžete zvoliť už od 6 až do 96 mesiacov. Výška úveru je od 100€ -10 000€ a výška akontácie od 0 – 50% z ceny tovaru.

 

ČASTÉ OTÁZKY

 

Aké sú finančné limity pre nákup tovaru na splátky?

Nakupovať tovar na splátky môžete už od 100 € do 10 000 € (v závislosti od produktu).

 

Kto môže nakupovať na splátky?

Úver je určený pre fyzické osoby vo veku od 18 do 75 rokov (maximálny vek pri dosplácaní úveru). Úver môže získať občan SR, ktorý má trvalý pobyt na území SR a má pravidelný a trvalý zdroj príjmov (napr. mzdu, rentu, dôchodok, a pod.).

 

Aké doklady budem pri nákupe potrebovať?

Zamestnaný občan:
- platný občiansky preukaz

-  druhý platný doklad totožnosti (pas, vodičský preukaz, karta poistenca..)

V prípade nevereného príjmu v sociálnej poisťovni buď potrebné doložiť:

-  kópia výpisu z účtu za posledné 3 mesiace ALEBO

-  výplatné pásky za 3 mesiace ALEBO

-  potvrdenie zamestnávateľa o príjme.

 

Výsluhový dôchodca:

-  platný občiansky preukaz

-  druhý platný doklad totožnosti ( pas, vodičský preukaz, karta poistenca..)

-  rozhodnutie (výmer) o priznaní/zvýšení/znížení dôchodku ALEBO

-  potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku ALEBO

-  kópia výpisu z účtu za posledný mesiac

 

Starobný/invalidný dôchodca:

-  platný občiansky preukaz

-  druhý platný doklad totožnosti ( pas, vodičský preukaz, karta poistenca..)

V prípade nevereného príjmu v sociálnej poisťovni bude potrebné doložiť:

-  rozhodnutie (výmer) o priznaní/zvýšení/znížení dôchodku ALEBO

-  potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku ALEBO

-  kópia výpisu z účtu za posledný mesiac

 

Fyzická osoba – podnikateľ (živnostník):

-  platný občiansky preukaz

-  druhý platný doklad totožnosti ( pas, vodičský preukaz, karta poistenca..)

-  daňové  priznanie k DZP a detail potvrdenia z portálu FS podpísané klientom A doklad o zaplatení dane ALEBO

-  potvrdenie o výške dane na základe podaného daňového priznania a potvrdenie o zaplatení dane vystavené finančnou správou A

-  predbežná účtovná závierka (príjem a obrat za obdobie nepokryté daňových priznaním) ALEBO
výpisy z účtu za posledné 3 mesiace

 

Zamestnanec v zahraničí:

-  platný občiansky preukaz

-  druhý platný doklad totožnosti ( pas, vodičský preukaz, karta poistenca..)

-  kópia výpisu z účtu za posledné 3 mesiace

-  potvrdenie zamestnávateľa o príjme ALEBO

-  pracovná zmluva s prekladom (s výnimkou nemeckého, anglického a českého jazyka)

 

Je zaručené, že úver dostanem?

Samotné spísanie a podanie žiadosti o poskytnutí úveru neznamená, že dôjde k uzavretiu zmluvy o spotrebiteľskom úvere. Poskytovateľ úveru rozhodne, na základe údajov, ktoré ste mu zaslali, či vám úver schváli a poskytne.

 

Ktorý úverový produkt je najlepší?

Záleží na vašich možnostiach a požiadavkách. Ponúkame široké portfólio splátkových produktov, z ktorého si každý môže vybrať. Môžete si nastaviť akontáciu (priamou platbou z vlastných prostriedkov), dobu splácania, resp. výšku splátky. Parametre produktu si nastavíte tak, aby mesačné splátky nezaťažili váš rodinný finančný rozpočet.  .

 

Kde nájdem po nákupe na splátky informácie k môjmu úveru a zmluvnej dokumentacii?

Informácie o úvere a zmluvnú dokumentáciu nájdete v službe Internet banking.

 

Je možné odstúpiť od splátkovej zmluvy?

Áno. Aj pri nákupe na splátky je možné odstúpiť od zmluvy o viazanom spotrebiteľskom úvere, a to do štrnástich dní od jej uzavretia. Žiadosť o odstúpenie úveru musí byť v písomnej forme. Najneskôr do tridsať dní odo dňa odoslania odstúpenia ste povinný vrátiť poskytovateľovi úveru istinu úveru, vrátane úrokov od doby poskytnutia úveru do doby vrátenia istiny úveru.

 

Kedy mi bude doručený výrobok?

Záleží na vami zvolenom výbere dopravy a dostupnosti výrobku. V prípade, ak je váš úver schválený a zmluva o úvere Vami podpísaná, začíname pracovať na expedícii vašej objednávky.

 

Ako sa dozviem číslo bankového účtu, na ktoré mám zasielať splátky, a potrebný variabilný symbol?

Číslo účtu pre splácanie splátok nájdete:

·         v zmluve o viazanom spotrebiteľskom úvere po úspešnom prihlásení do služby Nonstop Banking

·         na web stránke Quatro v časti Oznamy

·         v liste o prvej splátke – list zaslaný do schránky správ v službe Nonstop Banking

 

Variabilný symbol pre splácanie splátok nájdete v službe Nonstop Banking po úspešnom prihlásení v časti „Informácie o úvere“ a taktiež v zmluve o viazanom spotrebiteľskom úvere

 

 

Môžem úver splatiť aj predčasne?

Predčasné splatenie úveru je tiež možné. Pre viac informácií kontaktujte Infolinku Quatro: 0850 123 000.

7.       Akonáhle je zmluva podpísaná, kontaktujeme e-shop, aby expedoval tovar.

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Recenzie Recenzie (0)

Zoradiť 0 Recenzie - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.